همین هفته بهترین ایده سودآور خود را پیدا کنید

بهترین ایده

ایده های سودآور

معرفی :

 همین هفته ایده سودآور خود را پیدا کنید- ایده ای که مردم حاضر باشند بابت آن پول پرداخت کنند.

با ما همراه باشید و به دقت این مطلب را بخوانید، تا به راحتی بهترین ایده مناسب برای کسب و کارتان را انتخاب کنید. همه ما چیزی در درون خود داریم و تجربه هایی کسب کرده ایم که می تواند برای دیگران مهم باشد و حاضر باشند بابت آنها هزینه کنند.

شما الان به یک ایده کسب و کار، تخصص، و یا یک برنامه نیازی ندارید. تنها کافیست از سیستمی استفاده کنید که ما از آن برای راه اندازی کسب و  کار چند میلیون تومانی خود استفاده می کنیم.

می خواهم در ابتدا داستانی از خودم برای شما تعریف کنم. حدود ده سال پیش که دانشجو بودم، درخوابگاه نشسته بودم. پیش خودم می گفتم می خواهم اطلاعاتم را در اختیار دیگران هم بگذارم. به همین دلیل یک وبلاگ زدم. با اینکه روی مطالب این وبلاگ خیلی زحمت می کشیدم اما حتی یک نفر هم مطالب این وبلاگ را نمی خواند. من به مدت یک ماه، دو ماه و شش ماه این کار را تکرار می کردم و مطلب مینوشتم. بالاخره ترافیک جذب کردم و مخاطبانی داشتم که وبلاگم را می خواندند و من چند کامنت و نظر مختلف از آنها دریافت کردم. باید یاد می گرفتم چگونه بهترین ایده سودآور را پیدا کنم و محصولی طراحی و تولید کنم که بقیه با کمال میل آن را بخرند. دوستان دانشگاهی ام مرا مسخره می کردند و می گفتند میخوای پولدار بشی؟! من چیزی در مورد فروش نمی دانستم. نمی دانستم بازاریابی چی هست! فقط میخواستم فروش خوبی داشته باشم. به مرور فهمیدم چیزهایی بلد هستم که دوست دارم بقیه هم بدانند. یکی از هدف هام این بود که همه احساس خوشبختی کنند. دغدغه مالی نداشته باشند و با بهترین ایده شروع کنند. بنظر من، هر کسی به شکلی خوشبختی را تعریف می کند.

کسب و کار اینترنتی قابل مقایسه با هیچ کار دیگری نیست. وقتی کسب و کار اینترنتی موفقی راه اندازی می کنید، وقتی از کسب و کارتان درآمد میلیونی کسب می کنید؛ می توانید سفر کنید، در عین حال، کسب و کار تان برای شما کار می کند و درآمد کسب می کنید. حتی وقتی خوابیده اید، درآمد کسب می کنید. می توانید یک ایده یا موضوع را انتخاب کنید و به جای اینکه این ایده را فقط به یک یا دو نفر آموزش دهید، آن را به هزاران یا حتی میلیون ها نفر آموزش دهید. من خودم تجربه این کار را داشته ام. شما هم می توانید در زندگی افراد تاثیر مثبت بگذارید و هم زندگی ثروتمندی بسازید. منظورم از زندگی ثروتمند چیه؟

هر کسی زندگی ثروتمند را به شکلی تعریف می کند زندگی ثروتمند از نظر من یعنی بتوانم یک مربی فیتنس، یک متخصص تغذیه و یک آشپز داشته باشم تا تغذیه سالمی داشته باشم و این کارها را فرد دیگری برای من انجام دهد تا بتوانم روی چیزهایی که می خواهم و روی اهدافم، تمرکز کنم. زندگی ثروتمند یعنی اگر دوستم یک اس ام اس در وسط هفته برای من بفرستد بتوانم با خیال راحت با او قرار بگذارم و چند ساعت با هم تفریح کنیم. یا استراحت کنم. مسافرت بروم. مثلا آخر هفته به پیست اسکی دیزین و یا شمال بروم. وقتی در سفر هستم، کسب و کاری که راه اندازی کرده ام، برای من کار کنه و درآمد کسب کنم. بدون  اینکه ایمیلی چک بکنم! واقعا یک لحظه بهش فکر کنید. سوالی از شما دارم: شما زندگی ثروتمند را چطوری تعریف می کنید؟ بعضی ها پولدار شدن و میلیونر شدن را زندگی ثروتمند می دانند. بعضی ها می خواهند هر چه سریع تر، بدهی خود را تسویه کنند یا یک خانه برای خودشان بخرند. بعضی ها می خواهند به خیریه و آدم های دیگر کمک کنند. هر تعریفی که شما از زندگی ثروتمند دارید، ما می توانیم شما را به اهدافتان برسانیم.

به شما نشان میدهیم چگونه کسب و کار اینترنتی پرسودی را راه اندازی کنید. به کلمه پرسود دقت کنید.

ما در مورد بهترین ایده راه اندازی کسب و کاری که آن را دوست دارید اما درآمد خوبی ندارد، صحبت نمی کنیم. ما در مورد راه اندازی کسب و کاری صحبت نمی کنیم که دست به دعا شویم تا کسی پیدا شود و محصولات ما را بخرد! ما در مورد اضافه کردن ارزش واقعی به زندگی مردم صحبت می کنیم. وقتی شما ارزشی را به زندگی مردم اضافه می کنید، مردم آن را جبران می کنند. اما می خواهم از شما سوالی بپرسم: شما زندگی ثروتمند را چگونه تعریف می کنید؟ آیا می خواهید یک کسب و کار اینترنتی با بهترین ایده داشته باشید که حتی وقتی خوابیده اید، برای شما کار کند و از آن درآمد کسب کنید؟

وقتی در مورد کسب و کار اینترنتی صحبت می کنم، خیلی ها تنها یک چیز به ذهنشان می آید. خیلی ها نمی دانند چه کاری باید بکنند، بهترین ایده چیست و از کجا شروع کنند.

خیلی از دوستان و همکاران عزیز می گویند برای اینکه کسب و کار اینترنتی موفقی با بهترین ایده داشته باشید، باید کلی کار انجام دهید. که ما به این موارد می گوییم تله تکنیک های بازاریابیچون این دوستان عزیز، به شما می گویند باید اکانت فیس بوک، توییتر، Pinterest داشته باشید، باید در شبکه های اجتماعی مختلفی باشید، باید وبینار برگزار کنید، سئو، S M P ، P P C، …

از کجا باید بدانید کدامیک از این موارد برای کسب و کار شما مناسب هست؟

آیا تمام این کارها را باید یکجا انجام دهید؟

شما از کدام شبکه های اجتماعی استفاده می کنید؟

توصیه ما به شما اینست که زیاد درگیر این مطالب نشوید.

ما نمی خواهیم در تله تکنیک های بازاریابی بیافتیم.

ما مرحله به مرحله پیش می رویم.

وقتی شما این مطالب را می خوانید، سردرگم می شوید.

نمی دانید از کجا باید شروع کنید.

دوستان عزیز، فقط کافیست در هر مرحله، روی یک یا دو کار تمرکز کنید.

برای مثال، اگر شما ۱۰ کیلو اضافه وزن داشته باشید. آیا از الان، نگران پروتئین های مختلفی که باید بخورید، یا چه زمانی کربوهیدرات بخورید، می شوید؟ نه، لزومی ندارد الان نگران این جزئیات باشید، الان تنها کاری که باید بکنید اینست که سه بار در هفته ورزش کنید و کمی هم رژیم غذایی تان را تغییر دهید. همین. در اینجا می خواهیم روی پیدا کردن بهترین ایده تمرکز کنیم. چون می دانم یکی از بزرگترین چالش ها برای شروع یک کسب و کار اینترنتی، اینست که چه موضوعی را انتخاب کنید و در چه حوزه ای وارد شوید.

روشی که ما برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی داریم، با بقیه روش ها و متدهایی که در سایت های دیگر به شما آموزش می دهند، فرق می کندما قبل از اینکه محصولی را تولید کنیم و کسب و کاری را راه اندازی کنیم اول از پتانسیل درآمدزایی آن مطمئن می شویم بدون اینکه ماه ها و سال ها زمان بگذاریم یا هزینه های هنگفت کنیم و در آخر نتیجه مثبتی نگیریم.

این نکته بسیار مهم است. چگونه بهترین ایده ای را انتخاب کنید که پتانسیل درآمدزایی بالایی داشته باشد؟ دوستان عزیز، افرادی که دنبال صدها ایده کسب و کار هستند، مسیر دشواری را دنبال می کنند. در عین حال که این کار هیچ ارزشی ندارد. ۵۰ – ۱۰۰ ایده مختلف به چه درد شما می خورد؟ در این محصول، تکنیکی به شما معرفی می کنیم تا بهترین ایده مناسب خودتان را پیدا کنید. در این تکنیک، سه کار مهم و متفاوت را باید انجام دهید. این کارها با اینکه بسیار ساده هستند، اما باید دقت کنید. آیا تا حالا در جلسه طوفان فکری شرکت کردید؟ یعنی جلسه ای که همه باید ایده های خود را مطرح کنند و بعد سکوت، کل جلسه را فرا گرفته؟ الان شما نباید سکوت کنید، هیچ ایده ای احمقانه نیست. هیچ ایده بدی وجود ندارد. در واقع هر چه تعداد ایده شما بیشتر باشد، بهتر است.

خلاق باشید و هر چی به ذهنتان می آید را یادداشت کنید.

خودتان را محدود نکنید. نباید بگویید این ایده احمقانه است، یا جواب نمیده! در این مرحله فقط ایده های خود را بنویسید. در مرحله بعدی به تست ایده می پردازیم. برای اینکه از این تکنیک بتوانید استفاده کنید، باید به دقت به سه سوال مهم زیر جواب دهید.

اولا، چه مهارت هایی دارید که می تواند برای دیگران مفید باشد؟ شاید بعضی از این مهارت ها مثل روز برای شما روشن باشد. شاید آشپز خوبی هستید. شاید مهارت نگارش شما خوبه. هیچ کسی به جز خود شما نمی داند چه مهارت منحصربفردی دارید. پس هر  مهارتی را که دارید، بنویسید. همین الان، تمام مهارت های خود را بنویسید. اگر مطمئن نیستید چه مهارتی دارید، می توانید از دوستان خود بپرسید. می توانید به آنها زنگ بزنید و بپرسید. مهارت های شما را نام ببرند. بعضی ها چیزهایی خواهند گفت که شاید خودتان هم تعجب کنید. مثلا شاید مشاور خوبی هستید، شاید در طراحی دکوراسیون عالی هستید، یا مثلا خانم ها می دانند چگونه شیک و مد روز بپوشند. شاید مدیریت زمان را خوب بلد هستید. تمام این موارد، مهارت های خوبی هستند و می توانند استارت یک کسب و کار اینترنتی موفق باشند. پس اولا از خودتان بپرسید چه مهارت هایی دارید. اگر مطمئن نیستید، خیلی راحت می توانید از دوستانتان بپرسید.

بخش دوم این تکنیک، دانش و اطلاعات شما هست. درباره چه موضوعاتی، اطلاعات خوب و مفیدی دارید که برای دیگران می تواند ارزشمند باشد؟ مثلا تا حالا به این فکر کرده اید که پدر و مادر یک بچه، برای تفریح فرزندشان چه کارهایی می توانند بکنند؟ می تواند یک ایده پرسود برای کسب و کار اینترنتی باشد. حالا فکر کنید شما، پدر یا مادر این بچه هستید. در ذهن شما چه می گذرد؟ آیا فکر می کنید باید پول زیادی خرج کنید تا فرزند شما هم تفریح کند و هم خسته نشود؟  چیکار باید بکنید؟ در هر شهری هم فرق می کند. شما می توانید در یک کتاب الکترونیکی این چیزها را  توضیح دهید. البته در وهله اول، باید خودتان جاهای دیدنی شهر و مراکز تفریحی را بشناسید. اولا باید خودتان بدانید و بعد، این اطلاعات را بصورت محصول دربیاورید و به یک کسب و کار تبدیل کنیددانش و اطلاعات خاصی که دارید، چیه؟ مثلا، یکی از دوستان من، در زمینه آشپزی و تغذیه ارگانیک، اطلاعات خوبی دارد. می داند چگونه هم غذای خوشمزه درست کند و هم این غذا ارگانیک و طبیعی باشد. این ایده خوبی برای شروع  یک کسب و کار اینترنتی موفق هست. تمام این ایده ها را بنویسید. نگران نباشید این ایده ها، مسخره بنظر می رسند. در مرحله بعد، این ایده ها را تست خواهیم کرد.

بخش سوم تکنیک: چه تجربه ارزشمندی کسب کرده اید؟ مثلا اگر شما توانسته اید چند کیلو وزن کم کنید، خیلی خوب می دانید دلیل کاهش وزن، تنها تغذیه درست و ورزش بیشتر نیست، طرز فکر و ذهن شما هم نقش بسیار مهمی ایفا می کند. چه چیزی نمی گذارد آخر شب که گرسنه می شوید، چیزی نخورید؟ چرا؟ این یک ایده عالی برا کسب و کار اینترنتی هست. مهم نیست چند نفر دیگر این ایده را انتخاب کرده اند. هزاران نفر دیگر در مورد کسب و کار اینترنتی می نویسند، اما شما در حال خواندن این مقاله هستید. چرا؟ چون ما رویکرد متفاوتی داریم.

مثال دیگه از تجربه منحصربفردی که می تواند یک ایده مناسب برای شروع کسب و کار اینترنتی باشد: مثلا اگر شما کسب و کار پرسودی را راه اندازی کرده اید، و توانسته اید بدهی های خود را در مدت کمی تسویه کنید. مطمئن باشید هزاران نفر هستند که می خواهند بدانند شما چگونه ثروتمند شدید. تجربه های خود را یادداشت کنید. شما به کمک این تکنیک سه بخشی یعنی دانش، مهارت و تجربه هایتان.

می توانید صدها ایده کسب و کار پیدا کنید. برای معرفی بهترین ایده با ما همراه باشید…
بهترین ایده

ما به شما خواهیم آموخت:

  1. موضوع پولسازی برای سایت یا کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید.
  2. وب سایت خود را بدون شک و تردید و با اطیمنان بالا راه اندازی کنید.
  3. سریعتر کسب و کار خود را با کمترین هزینه و صرف زمان ایجاد کنید.
  4. بهترین روش درآمد زایی را برای کسب و کار اینترنتی خود انتخاب خواهید کرد.
  5. نیازهای موجود را شناسایی کرده و راه حلی مطابق با نیاز بازار ارائه دهید.
  6. رقبای تان را شناسایی کنید و از وجود آن ها به نفع خود استفاده کنید.
  7. از سر در گمی نجات یافته و هر چه سریعتر کسب و کار خود را ایجاد کنید

*برای شروع موفقیت کلیک کنید