منوی پولدار شدن و کسب درآمد بیشتر

پولدار شدن

توصیه هایی برای کسب درآمد

خیلی از افراد در طول زندگیشان دوست دارند که پولدار شوند و ادامه زندگی خود را در راحتی بسر ببرند و در بازارهای واقعی و گروهی در دنیای مجازی و اینترنت به دنبال شغل مورد نظر خود و پولدار شدن هستند, چه در دنیای واقعی به دنبال کسب در آمد و یافتن شغل مناسب باشید چه در دنیای مجازی باید یک سری نکات و مراحل را طی کنید تا بتوانید به هدف تان دست یابید.

در این مقاله می خواهیم ۵ درس مهم را در این رابطه با شما عزیزان در میان بگذاریم و به شما خواهیم گفت که چگونه به کسب درآمد بیشتری دست یابید. هر درسی یک نکته اصلی را در خود نهادینه کرده و به شما کمک خواهد کرد که شما مغز اقتصادی خود را در ذهنتان روشن کنید و به ندای درون هر فرد وجود دارد گوش فرا دهید با ما همراه باشید.

منوی پولدار شدن

درس اول: برای پولدار شدن برای خود کار کنید نه برای پول

به کارتان عشق داشته باشید و آن کار را برای خود و دل خودتان انجام دهید. برای پول کار نکنید بلکه بگذارید پول برای شما کار کند و شما از زندگی خود لذت ببرید. اولین قدم برای هر کسب و کاری عشق و علاقه به ان کار است اگر فقط هدفتان کسب در آمد باشد قطعا شکست خواهید خورد. زیرا که فقط به فکر کسب در آمد بودن ذهن شما را منفعل می کند اما اگر در ابتدا برای خودتان ارزش قایل شوید و کارتان را دوست داشته باشید مطمئن باشید که خلاقیت های زیادی را پیدا خواهید کرد و آنگاه است که شما می توانید هر روز بیشتر از دیروز به اندوخته هایتان بیفزاید. از تک تک فرصت های که در کارتان پیش می آید استفاده کامل را ببرید.حال سوال اینجاست که از کجا متوجه شویم این فرصتی که برای ما و در کارمان بوجود آمده واقعا یک فرصت شغلی عالی است یا نه یک فرصت برای تباهی و به پایان رسیدن در کار است ؟ پاسخ این سوال را در درس ۲ به شما خواهیم گفت.

درس دوم: برای پولدار شدن سواد مالی خود را افزایش دهید

اگر می خواهید بدانید که آیا فرصتی که برای شما پیش آمده واقعا درآمد زا است یا خیر در ابتدا این سوال را از خود بپرسید که آیا این فرصت دارایی ها و سرمایه من را افزایش می دهد خیر؟ نکته ای که در این درس باید به این توجه کنید همین امر است که شما باید به سرمایه و دارایی هایتان اهمیت دهید. و کسب و کار را راه اندازی نماید که قسمت دارایی های شما را افزایش دهد. شما باید یاد بگیرید که کسب و کاری را شروع و ادامه دهید که برای شما در امد زا باشد و از درآمد حاصل کار هزینه های کارتان را پرداخت نمایید. علت شکست خیلی از کسب و کار های امروزی هم همین امر است که ارتباط بین درامد و هزینه ها را نمی دانند. دانستن همین ارتباط است که شما را موفق تر می کند. یادگرفتن همین موضوع است که سواد مالی شما را افزایش می دهد و به پولدار شدن نزدیک میکند.

{ سواد مالی : توانایی خواندن و درک وضعیت و گزارشات مالی است. این توانایی به شما امکان می دهد نقاط ضعف و قدرت هر کسب و کاری را ارزیابی کنید.}

هنگامی می توانید متوجه شوید که کارتان برای شما در آمد زا است که به رفاه کاری برسید و از درون شغل خود هزینه ها را پرداخت نمایید. این موضوع را با یک مثال ساده تر بیان می کنم. فرض بگیرید که سرمایه نقدی شما برابر با ۴۰۰۰۰۰۰ تومان است و هزینه های جاری شما برابر با ۵۰۰۰۰۰۰ تومان این کار را اگر ادامه دهید مطمئنا برای شما زیان آور است چرا که هزینه ها بیشتر از درآمدهاست و اگر هزینه ها با سرمایه برابری کند شما فقط می توانید کارتان را حفظ کنید و پیشرفتی را حاصل نشوید اما هنگامی می توان گفت که شما در کارتان به رفاه رسیده اید که سرمایه شما بیش از هزینه ها باشد و شما از دل سرمایه هاست که هزینه های کارتان را پرداخت می نماید.

درس سوم: برای پولدار شدن برای خود کار کنید نه برای دیگران

اگر واقعا از آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید به در آمد خوبی دست یابید و از کار کردن برای دیگران بیزار هستید. باید در کنار حرفه خود به کار شخصی تان نیز اهمیت دهید و برای آن نیز وقت و هزینه ای را درنظر بگیرید. نکته ای که در این درس ما می خواهیم به شما منتقل کنیم این است که در کنار کار و حرفه ای که دارید کار شخصی را برای خود ایجاد کنید و برای آن وقت و هزینه صرف کنید افراد موفق به کار شخصی شان توجه کرده اند که امروز توانسته اند موفقیت و در آمد های زیادی را کسب کنند.

درس چهارم: برای پولدار شدن شم مالی خود را تربیت کنید

قدرتمندترین دارایی هر انسانی مغز اوست. اگر درست تربیت شود قادر است ثروت و قدرت سرشاری را در یک لحظه برای ما انسانها خلق کند.
ذهنتان را جوری تربیت کنید که بتواند برایتان درآمد خلق کند و شما را ثروتمند تر کند. حال هر کاری که دوست دارید باشد می توان خرید یک زمین باشد و یا خرید یک سهام و یا راه اندازی یک سایت و کسب و کار اینترنتی. فقط تنها کاری که باید انجام دهید این است که شم کاری و مغزتان را به کار بیاندازید و این موضوع را درک کنید که با موقعیت فعلی چه کاری برای من درآمد بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

درس پنجم: برای پولدار شدن داشتن یک مهارت کافی نیست

اکثر مردم گمان می کنند که چون در یک کاری مهات های را دارند می توانند از آن درآمد های زیادی را کسب کنند. داشتن یک مهارت خوب است اما کافی نیست. افرادی موفق هستند که از چند مهارت مختلف در کارشان استفاده می کنند.

هر فردی برای داشتن یک کسب و کار درآمد زا باید چهار مهارت زیر را داشته باشد.

  1. مهارت حسابداری
  2. مهارت سرمایه گذاری
  3. مهارت بازاریابی
  4. مهارت حقوق و قانون

ترکیب این چهار مهارت که برای شما درآمد می آفریند. هنگامی که صحبت از کسب درآمد از کاری می آید تنها مهارتی که اکثریت مردم در این خصوص می شناسند سخت کار کردن است. این ذهنیت شما را به موفقیت نمی رساند. داشتن این چهار مهارت است که می تواند کار شما را رونق دهد. نکته این درس این است که تنها به یک مهارت اکتفا نکنید و مهارت های خود را افزایش دهید تا درآمد زیادی را کسب نمایید.

پیشنهاد پولیران برای کسب درآمد از اینترنت و پولدار شدن

همین الان تصمیم بگیرید که کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید و با راه اندازی یک سایت به این دنیا گام بردارید شما می توانید با راه اندازی یک سایت فروشگاهی یک تاجر اینترنتی موفق شوید.

و یا اگر تخصصی را دارید که می توانید با آموزش آن به کسب درآمد برسید می توانید یک سایت آموزشی راه اندازی کرده و با فروش محتوای آموزشی به درآمد خوبی دست یابید.

و هر ایده ای که دارید می توانید با ما در میان بگذارید ما به شما در این زمینه مشاوره رایگان می دهیم و کمک خواهیم کرد که کسب و کار اینترنتی خود را آغاز نمایید.