چرا همه نمیتوانند از اینترنت کسب درآمد کنند؟

کسب درآمد

چرا همه نمیتوانند از اینترنت کسب درآمد کنند؟

کسب درآمد از اینترنت راه و روش های خاص خودش را دارد و به همین راحتی ها نیست که با کلیک روی چند تبلیغ بتوانید ماهیانه میلیون ها تومان درآمد کسب کنید. اما متاسفانه هنوز هم هستند افرادی که به دنبال روش های ساده و یک شبه پولدار شدن بوده و با این خیال وارد عرصه کسب و کار اینترنتی شده و وقتی میبینند این کسب و کار نیز مانند هر بیزنس دیگری نیاز به تلاش و صبر دارد نا امید شده و آن را نیمه کاره رها میکنند. در این مطلب شما با مهمترین دلایلی که باعث نا امیدی افراد و عدم کسب درآمد از اینترنت توسط آن ها میشود آشنا خواهید شد. اگر میخواهید یک کسب و کار آنلاین با درآمدی پایدار داشته باشید تنها کافیست اشتباهات زیر را مرتکب نشوید.

کسب و کار اینترنتی را جدی نمیگیرند.

همانطور که در ابتدای مطلب نیز گفته شد بسیاری از افراد با تصور اینکه کسب درآمد از اینترنت کاری آسان و بدون دردسر بوده و با تنها روزی دو ساعت کار میتوان به درآمد میلیونی رسید، وارد عرصه کسب و کار آنلاین شده و بعد از مدتی که به نتیجه نمیرسند آن را رها میکنند. دقت داشته باشید، کسب و کار اینترنتی نیز مانند هر تجارت دیگری نیاز به صرف زمان و تمرکز دارد. در هیچ کجای دنیا شما نمی توانید تنها با روزی ۲ ساعت به درآمدی میلیونی برسید. البته این کار غیر ممکن نیست، اما در ابتدا لازم است تا زمانی را صرف راه اندازی کسب و کار خود کرده و سپس با تلاش و پشتکار، آن را به جایی برسانید که تنها نیاز به صرف زمان کمی برای اداره آن داشته باشد. بسیاری افراد به کسب و کار آنلاین به صورت یک کار جانبی نگاه کرده و آن را چنان که باید جدی نمی گیرند. یا اینکه با فکر پر کردن اوقات فراغت خود در تابستان به فکر روش های مختلف و البته کاذبِ کسب درآمد از اینترنت افتاده و به دنبال کپی کردن از ایده های موفق موجود در وب، میخواهند یک شبه به درآمد های میلیونی برسند.

رویای یک شبه پولدار شدن دارند.

اگر میخواهید در کسب و کار اینترنتی موفق باشید لازم است تا اولا آن را جدی گرفته، برای آن وقت صرف کنید، و از آن مهمتر با ایده و هدف مشخصی وارد این کار شوید. رویای یک شبه پولدار شدن دارند. از دیگر دلایلی که همه نمی توانند از اینترنت کسب درآمد کنند، رویای یک شبه پولدار شدن است. این افراد با تصور اینکه میتوانند تنها با روزی دو ساعت، در کمتر از یک ماه به درآمد بالا برسند، با استفاده از روش های کاملا کاذب شروع میکنند و وقتی به نتیجه ای نمیرسند فکر میکنند کلا کسب درآمد از اینترنت کاری کاملا غیر ممکن و نشدنی است. برای شروع یک کسب و کار اینترنتیِ درست و حسابی و داشتن یک درآمد پایدار از آن، شما باید ابتدا دید بلند مدت داشته و راه درستی را برای شروع انتخاب کنید.

بهترین کار این است که حداقل یک سال را برای بازدهی کسب و کارتان در نظر بگیرید. تصور نکنید با ساخت یک سایت و پر کردن آن با انواع تبلیغات و پاپ آپ ها میتوانید درآمد کسب کنید. اغلب مردم فکر میکنند با کلیک روی چند تبلیغ میتوان به درآمد رسید، اما بهتر است این روش ها را فراموش کرده و با استفاده از استراتژی های کاملا ثابت شده یک کسب و کار آنلاین برای خود راه اندازی کرده و به کسب درآمد برسید.

به دنبال یادگیری نیستند.

لازمه موفقیت در هر کسب و کاری، یادگیری است. کسب و کار اینترنتی نیز از این مهم مستثنی نیست. برای اینکه بتوانید یک تجارت آنلاین موفق را راه اندازی کنید لازم است تا با روش ها و تکنیک های مختلف آشنا شوید. بدون مهارت های لازم نمیتوانید توقع موفقیت در هیچ کسب و کاری را داشته باشید، به همین دلیل است که بسیاری از افراد یا حاضر نیستند مهارت های لازم را یاد بگیرند و یا آنقدر در تله یادگیری مهارت های مختلف گیر کرده و وقت تلف میکنند که دیگر زمانی برای اجرای مهارت های یاد گرفته شده باقی نمیگذارند. در ارتباط با مهارت های مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین و کسب درآمد از آن در همین سایت میتوانید به تمامی آموزش ها و تکنیک های مهم دسترسی داشته باشید.

ترس از نداشتن سرمایه دارند.

دلیل بعدی برای عدم شروع و یا نرسیدن به نتیجه در امر کسب درآمد از اینترنت، تصور نیاز به سرمایه اولیه برای شروع هست. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن سرمایه اولیه، از راه اندازی یک کسب و کار آنلاین خودداری میکنند. متاسفانه در ارتباط با شروع یک کسب و کار اینترنتی و سرمایه مورد نیاز آن، در بیشتر انجمن های گفتگو یا همان فروم ها اطلاعات چندان درستی داده نمیشه و خیلی ها فکر میکنند از همان ابتدا باید هزینه های بالایی برای طراحی و برنامه نویسی یک سایت و دیگر اقدامات لازم برای شروع، بپردازند. اما حقیقت اینه که شما میتونید بدون نیاز به هر گونه سرمایه اولیه کسب و کار خودتون رو از همین امروز راه اندازی کنید. در صورتی که سرمایه اندکی در شروع کار داشته باشید مطمئنا کمی جلو خواهید افتاد اما برای راه اندازی کسب و کار آنلاین نیاز به هیچ گونه سرمایه بالایی ندارید.

به دنبال یک ایده ناب و خاص هستند.

یکی از دلایل مهم برای نتیجه نگرفتن از کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد آنلاین نداشتن ایده مناسب است. اما دقت داشته باشید برای راه اندازی یک سایت و یا کسب و کار آنلاین نیازی به اختراع چرخ نیست بلکه میتوان با اجرای بهتر و درست تر ایده های موجود یک کسب و کار موفق راه اندازی کرد. در عین حال میتونید با دانلود فایل  35 ایده عالی برای شروع و راه اندازی کسب و کار اینترنتی”، ایده های بسیار خوبی به دست آورید.

از این شاخه به آن شاخه میپرند.

در نهایت، این شاخه و آن شاخه کردن در امر کسب و کار اینترنتی مهمترین دلیل برای عدم موفقیت است. یعنی مدتی یک سایتی رو راه اندازی کرده و آن را با انواع تبلیغات و محصولات متفرقه پر میکنند به امید اینکه بتوانند درآمد ماهیانه چند میلیون تومان به دست آورند، اما وقتی نتیجه ای نمی گیرند این سایت رو رها کرده و به دنبال ایده دیگری رفته و مثلا شروع به راه اندازی سایت فروش شارژ میکنند، باز هم که نتیجه نمی گیرند، به دنبال یک ایده ناب و خاص میگردند و چندین میلیون تومان هزینه آن کرده و در نهایت به جایی میرسند که به کل از کسب و کار آنلاین نا امید شده و آن را رها میکنند. فراموش نکنید برای موفقیت در هر کاری از جمله کسب و کار اینترنتی باید تلاش و پشتکار و مهمتر از آن تمرکز بر روی تنها یک هدف و یک روش را در نظر داشته باشید.

نتیجه گیری

در پایان با مطالب مطرح شده در فوق میتونید دلایل عدم کسب درآمد اکثر افراد از اینترنت رو متوجه بشید. شما در این سایت با تمام تکنیک ها و آموزش های لازم برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، بدون نیاز به هر گونه سرمایه آشنا خواهید شد. همچنین ایده های بسیار خوبی در فایل  “35 ایده عالی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی” موجود هست که میتونید با دانلود این راهنما، هر چه سریعتر کسب و کار خود را راه اندازی کرده و به کسب درآمد بپردازید. تنها کافیه، نا امید نشده، کسب و کار آنلاین را جدی گرفته، از این شاخه به آن شاخه نپرید و با تمرکز و تلاش و استفاده از مطالب رایگان موجود در این سایت از همین امروز کسب و کار خود را آغاز کرده و به آزادی مالی برسید.

 

 

کسب درآمد